O mnie

Jestem Kobietą. Mamą trójki dzieci. Żoną. Gospodynią. Próbuję sił we własnym biznesie. Piszę.

Od czternastu lat mieszkam na Wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Moja rodzina to moje życie. To dzięki niej jestem spełniona. Moje córki Nadia (15 lat), Zosia (11 lat) i Clara (9 lat) codziennie przypominają mi co jest w życiu najważniejsze.
Inne rzeczy – jak sukces, pieniądze, wakacje, realizacja marzeń… to wszystko jest ważne dopiero potem. Bo to dzięki szczęśliwej rodzinie mogę mieć miejsce w sobie na poszukiwania i odkrywanie nowych dróg.

 

Przenoszenie zgromadzonych w duszy momentów na „papier” towarzyszyło mi od zawsze. Ale dopiero ten blog pozwoli mi odkryć jak ważną częścią mojego życia jest pisanie. I jaką przyjemną częścią mojego życia jest poczucie bycia czytaną 🙂

 

Na blogu niczego nie próbuję sklasyfikować. Nie narzucam sobie konkretnej roli a blogowi konkretnego przesłania. Piszę spontanicznie. O uczuciach, życiu, o tym co jest dla mnie ważne, co powoduje, że mocniej bije mi serce. I nie ma znaczenia czy jest to wycieczka na Florydę czy obiad przed domem. Pisząc każdy post, wkładam w niego siebie i swoje serce.
Blog założyłam w lipcu 2012 roku. Od tamtej chwili moje życie nabrało nowych odcieni.

 

Mój blog, to moja przestrzeń. Wyrażam tu swoje subiektywne opinie. Szanuję to, że komuś może się tu nie podobać. I proszę o uszanowanie tego skrawka mojego świata i wyrażanie swoich opinii w sposób, który nie ubliża innym.

 

Zapraszam was do mojego świata 🙂

 

 

Rzeczy których o mnie prawdopodobnie nie wiecie:

  • mój wzrost to 156cm 🙂
  • czytam nałogowo czasopisma naukowe typu świat wiedzy, 21 wiek itp.
  • mój mąż w 1/4 jest Francuzem
  • nigdy w życiu nie zapaliłam papierosa a alkoholu spróbowałam w 18 urodziny
  • skończyłam studia politologiczne
  • mam 3 braci i żadnej siostry