spotkania autorskie 2018

 

 

 

 

W “podziękowaniach” mojej nowej książki “Chwila” napisałam kilka słów do Was, moich czytelników. Już nie raz o tym pisałam, a dziś napiszę po raz kolejny.

 

Bardzo mocno przyczyniliście się do powstania obydwu moich książek. Tysiące komentarzy, które od Was dostałam, dobrych słów i kciuków trzymanych za mnie…moich tekstów na waszych ścianach… to wszystko spowodowało, że mocniej w siebie uwierzyłam. Rozwinęłam skrzydła, które nie wiem czy kiedykolwiek by się rozwinęły bez Waszych pięknych słów… bez waszego wsparcia.

Jestem Wam wdzięczna za to, że nie pozostawiliście tego co zagrało w waszych sercach dla samych siebie, ale podzieliliście się tym ze mną na blogu. Bo taki komentarz z Waszej strony, to nie tylko zapisany gdzieś tam tekst… Każdy z tych komentarzy to kropla wiary, a zebrane razem to już lawina wiary kierowana w moją stronę. A jeżeli tylu ludzi wierzy tak w Ciebie, to sama utwierdzasz się w końcu w przekonaniu że coś w tym jest.. i zaczynasz tworzyć częściej, lepiej, dobitniej… i masz chęć spełniać swoje marzenia dając tym samym też coś innym.

Mam nadzieję, że książka “Chwila” przypadnie wam do gustu. I że wpiszecie o niej swój komentarz… żebym mogła wiedzieć co o niej myślicie. A uwierzcie mi, jest to dla mnie ważne. Bo Wy jesteście dla mnie ważni!

 

W podziękowaniu za wspólne lata z moimi cudownymi, mądrymi i wiernymi czytelnikami jak również jako przywitanie nowych czytelników, odbędą się w maju i czerwcu spotkania autorskie ze mną.

Poniżej (jak też po prawej stronie na blogu) pojawiły się dwa banery, na których widnieją daty, godziny i miejsca gdzie takie spotkania się odbędą.

Będzie to dla mnie ogromny, naprawdę przeogromny zaszczyt przywitać się z Wami i porozmawiać przy kawie czy winie 🙂 Jesteście częścią tych książek więc nie wyobrażam sobie, iść dalej przez życie i tworzyć, bez uściskania choć niektórych z Was…

Szczegóły poniżej.

 

 

Spotkania maj i czerwiec 2018:

 

 

25 MAJA o godzinie 17:00 w GRAJEWIE

Grajewskie Centrum Kultury

Ul. Wojska Polskiego 20

19-200 Grajewo

W Grajewie jest wstęp nielimitowany, bez zapisów. Grajewo to miejsce w którym się wychowałam. Miasteczko do którego zawsze wracam z bijącym mocno sercem. To ta część Polski, która najsilniej we mnie żyje. Serdecznie zapraszam wszystkich z Grajewa i okolic. Z największą przyjemnością Was uściskam!

Mimo tego, że wstęp nie jest na zapisy, byłoby mi bardzo miło gdyby napisały do mnie osoby, które zamierzają przyjść. Będę wtedy mogła przygotować się psychicznie na daną ilość ludzi 🙂

Proszę pisać na iwona@onamasile.com z dopiskiem: spotkanie Grajewo

 

 

 

PONIŻSZE SPOTKANIE JEST PRZEŁOŻONE na czerwiec

27 maja o godzinie 16:00 w BIAŁYMSTOKU

 

W Białymstoku wstęp na spotkanie jest limitowany. Ze względu na to, że kawiarnia jest w stanie pomieścić 30 osób, tylko tyle zaproszeń mogę wam rozdać.

W tej sprawie proszę pisać na maila iwona@onamasile.com

z dopiskiem: spotkanie Białystok

Bardzo mi przykro, ale będzie to na zasadzie, kto pierwszy ten lepszy.

W Kawiarni będzie można kupić kawę, herbatę, gofry, ciasta…

Kawiarnia w Starym Kinie działa w ramach Stowarzyszenia Ku Dobrej Nadziei. Oznacza to, że będąc jej klientem przyczynisz się do niesienia wymiernej pomocy osobom w trudnej sytuacji życiowej.

 

 

 

23 czerwca o godzinie 15:00 w WARSZAWIE

Restauracja Kameralna

Foksal 11

00-001 Warszawa

W Warszawie wstęp na spotkanie jest również limitowany. Mogę wam rozdać 40 zaproszeń.

W tej sprawie proszę pisać na maila iwona@onamasile.com

z dopiskiem: spotkanie Warszawa

Bardzo mi przykro, ale będzie to na zasadzie, kto pierwszy ten lepszy.

Management restauracji zdecydował, że musimy wcześniej kupić napoje, kawę, herbatę, ciasto.. (składka będzie wynosić 20 zł), szczegóły podam mailowo osobom zainteresowanym wzięciem udziału w spotkaniu.

 

 

 

30 czerwca o godzinie 17:00 w KRAKOWIE

Absurdalia Cafe

Kazimierza Brodzińskiego 6

30-506 Kraków

W Krakowie wstęp na spotkanie jest także limitowany. Ze względu na to, że kawiarnia przydzieliła nam 40 miejsc, tylko tyle zaproszeń mogę wam rozdać.

W tej sprawie proszę pisać na maila iwona@onamasile.com

z dopiskiem: spotkanie Kraków

Bardzo mi przykro, ale będzie to na zasadzie, kto pierwszy ten lepszy.

Spotkanie organizuje bardzo fajna dziewczyna, właścicielka kawiarni. Szczerze mówiąc nie mogę się już doczekać spotkania z Wami jak i z samą organizatorką 🙂

W kawiarni będzie można kupić kawę, herbatę, ciasto… ale będziemy mieć dla Was też szampana na rozgrzanie atmosfery 🙂

 

 

Od dziś można już wysyłać do mnie maile z zapisami. W mailu należy podać swoje imię, nazwisko i miasto w którym chcecie się ze mną spotkać. 

Biletem wstępu na spotkanie będzie moja nowa książka Chwila lub poprzednia “Ona ma siłę”. Oczywiście obie książki będę mieć ze sobą na spotkaniu i będzie je można kupić.

 

Nie wyobrażacie sobie jak ja mocno czekam na te spotkania… Jak ja bardzo chcę Was poznać.

 

 

 

4 komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *