Tyle tylko, że…

Wtorek to taki dzień jak codzień. Marudzenie dzieci z samego rana. Pośpieszne kawy jedna za drugą (ostatnio piję aż 3 do godziny dziewiątej rano).  Good Morning America w lelewizji. Znów mówią o tej odbierającej życie grypie. Zawracanie się z podwórka bo zapomniałam zdjąć szlafrok i założyć kurtkę. Psy przepychają się, który pierwszy do samochodu wskoczy. Mróz aż trzeszczy gdy rozprostowuję palce. Taki dzień zupełnie jak codzień. Tyle tylko, że Zosia do szkoły nie poszła a Clara prowadzi dziś wykład na temat rodziny w klasie. Przy tym wykładzie to tak cudownie o rodzinie naszej mówiła jak ćwiczyłyśmy. I chciała bardzo wspomnieć o psach bo to też rodzina. I mówi do mnie wczoraj: „mama, co ja o nich mogę powiedzieć jak one tak tylko leżą i nas kochają” Piękniej ująć tego nie mogła. Kazałam jej obiecać, że właśnie tak opowie o nich w szkole.

Wracając do wtorku, to taki dzień zupełnie zwykły.

Tyle tylko, że skończyłam właśnie pisać swoją drugą książkę.

Tyle tylko, że to dodaje mi skrzydeł i rozświetla moją szarą twarz. I tyle tylko, że musiałam się koniecznie tym z wami podzielić 🙂

Napisałam dla was książkę. Będzie trochę inna niż poprzednia. Narazie tylko tyle mogę powiedzieć.

W składzie, drukarni spore kolejki więc książka wydrukowana będzie dopiero w maju. Trochę czekać musicie, ale za to mam mnóstwo czasu na zaplanowanie spotkań z Wami, zorganizowanie polowej sprzedaży w domu mojej mamy. No i na zaplanowanie moich wyjazdów do Polski. W Polsce będę napewno w maju przy odbiorze książki i pierwszej sprzedaży i potem w lipcu.

Wtorek to taki dzień jak codzień tyle tylko, że skowronki latają mi nad głową w środku zimy 🙂

 

Uwielbiam uczucie spełnienia… a jeszcze bardziej oczekiwania na to spełnienie.

 

Cudownego tygodnia wam życzę i wrzucam kilka zdjęć, które dziś przy okazji kończenia tej książki zrobiłam. Na zdjęciach widzicie moje ulubione miejsce do pisania… Takie z drewnianym stołem i oknem na świat.

 

29 komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *